Yemek Tarifi ile Nasıl Para Kazanırım?

1-Web sitemize ücretsiz üye olup tariflerinizi gönderebilirsiniz. Sistemimiz yüklediğiniz tariflerinizin kurallara uygun olup olmadığını otomatik kontrol eder. Kurallara uygun olan ve yayınlanan her tarif için para kazanırsınız.

2-Gönderdiğiniz her tarif sistem tarafından incelenir ve kurallara uymayan tarifler yayınlanmaz. Tarifiniz uzun süre yayına girmezse ve eksiklikleri olduğunu biliyorsanız sistemden tekrardan düzeltebilirsiniz.

3-Girdiğiniz onaylı tarif adedi 10 adet olduğunda ilgili tutar verdiğiniz IBAN numarasına gönderilir. Hesap sizin şahsınıza ait veya aynı soyadı taşıyan aile bireyine ait olabilir. Hesap sahibinin adını ve soyadını doğru yazdığınızdan emin olun. Profil bilgilerinizdeki yanlışlıklardan doğabilecek sorunlar Onikimilyon E-Ticaret AŞ (onikimilyon.com) sorumluluğunda değildir.

4-Tarifler sitemizde yayınlanmadan önce başka bir sitede yayınlanmamalıdır. Aksi takdirde tarifleriniz yayına girmez ve ödeme listesine alınmaz. Bu durumun sonradan fark edilmesi halinde, ilgili tarif yayından kaldırılabilir. Bu tarz tarifin yayında kalması size ödeme yapılacağı anlamına gelmez. (Size ait özgün tarif olmalı)

5-Gönderdiğiniz her tarif belirli özgünlük kontrollerinden geçer ve duruma göre yayınlanır veya yayınlanmaz. Bu nedenle size ait olmayan, kopyala-yapıştır veya ufak değişiklikler yapılarak hazırlanan tarifleri göndermemeniz önemlidir. Daha önce internetteki herhangi bir sitede size ait olsa bile yazılı olan bir tarifi veya fotoğrafı asla kullanmayın (bu tarz işlem yapanların hesabı bloke edilir ve biriken kazancı ödenmez).

6-Her ihlalde kullanıcıya ihtar yazılır.  Bu ihtarlar 3 defa olursa hesabınız bloke edilir ve silinir.

7-Sitede yayınlanan tariflerin ve görsellerin yayın hakları Onikimilyon E-Ticaret AŞ’nin sitesine aittir.

8-Kullandığınız yemek fotoğraflarında herhangi bir logo veya sayfa adı, markası, kullanıcı adı olmamalıdır. Görseller kaliteli ve net olmalıdır

9-Tariflerinizin giriş kısımları hitap eder tarzda, bilgilendirici ve konu ile alakalı olmalıdır (püf noktaları, uyarı ve öneriler gibi).

10-Yazım hatalarınız olması durumunda sistem bunu otomatik ret edebilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için lütfen tariflerinizi tekrardan kontrol ediniz.

11-Her bir üye bu sistemden maksimum 30 adet tarif yazarak para kazanabilir.

12-Yazılan ve onaylanan her tarif başına sitemizden 10TL para kazanırsınız. Onaylanan tariflerden elde ettiğiniz geliri profilinizdeki cüzdanım bölümünden takip edebilirsiniz.