Teslimat

On İki Milyon'dan bir ürün satın aldığınızda, ürün size ulaşmadan ve ürün ulaştıktan sonra siz onay vermeden, yapmış olduğunuz ödemeyi satıcı hesabına aktarmıyoruz. Yapmış olduğunuz ödemenin satıcı hesabına aktarılabilmesi için teslim aldığınız ürünü onaylamanız gerekmektedir. Ürün size ulaştıktan sonraki 3 iş günü içerisinde ürünü onaylamadığınız taktirde On İki Milyon alışverişi başarılı bir şekilde tamamlanmış olarak kabul eder ve yapmış olduğunuz ödemeyi satıcının hesabına aktarır. Alışveriş işlemi bir kez onaylandıktan sonra işlem bir daha geri alınamaz ve iptal ya da iade talebinde bulunulamaz.

Ürününüz nerede?

Satın aldığınız ürün 3 iş günü içerisinde kargoya verilmez ise ve satıcı sizinle hiçbir şekilde iletişim kurmaz ise alışverişinizi iptal edebilir ve yapmış olduğunuz ödemenin tamamını iade alabilirsiniz. Ürününüz kargoda kaybolur ve size ulaşmaz ise ürünün bulunması için kargo firmalarıyla iletişime geçmek için On İki Milyon destek size her zaman yardımcı olmaya hazırdır.

Hangi durumlarda koruma kapsamında değilim?

On İki Milyon dışına yönlendirilerek gerçekleştirilen satışların tamamı kullanım koşullarımızda belirtildiği üzere yasak olup bu şekilde gerçekleşen satışlarda On İki Milyon koruması kapsamında olmayacaksınız. Bu şekilde satış yapmaya çalışan veya satılan ürünü bu şekilde almayı teklif eden kullanıcıların üyelikleri uyarı verilmeksizin sonlandırılmaktadır.

İade 

On İki Milyon üyeleri yaptıkları her alışverişte On İki Milyon Güvencesi altındadır.

Satın aldığın ürün;

  • Hasarlı ise
  • İlanda gösterilenden farklı ürün ise
  • Paket içeriği eksik ise

3 gün içinde ürün fotoğrafları ve detaylı bilgi ile birlikte bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

İnceleme sonucu iade talebin uygun bulunduğu durumda; satıcısına geri gönderdiğin ürün teslim edildiğinde iade işlemin gerçekleşmiş olur. Kartına yapılan iadelerde, bankaların süreç ve uygulamalarına göre 3 ile 5 iş günü arası bir zaman alabilir.