On İki Milyon ile Sıfır Risk Nedir?

On iki milyon'dan bir ürün satın aldığınızda, ürün size ulaşmadan ve ürün ulaştıktan sonra siz onay vermeden, yapmış olduğunuz ödemeyi satıcı hesabına aktarmıyoruz. Yapmış olduğunuz ödemenin satıcı hesabına aktarılabilmesi için teslim aldığınız ürünü onaylamanız gerekmektedir. Ürün size ulaştıktan sonraki 3 iş günü içerisinde ürünü onaylamadığınız taktirde onikimilyon alışverişi başarılı bir şekilde tamamlanmış olarak kabul eder ve yapmış olduğunuz ödemeyi satıcının hesabına aktarır. Alışveriş işlemi bir kez onaylandıktan sonra işlem bir daha geri alınamaz ve iptal ya da iade talebinde bulunulamaz.

Ürününüz nerede?

Satın aldığınız ürün 3 iş günü içerisinde kargoya verilmez ise ve satıcı sizinle hiçbir şekilde iletişim kurmaz ise alışverişinizi iptal edebilir ve yapmış olduğunuz ödemenin tamamını iade alabilirsiniz. Ürününüz kargoda kaybolur ve size ulaşmaz ise ürünün bulunması için kargo firmalarıyla iletişime geçmek için On iki milyon destek ekibimiz size her zaman yardımcı olmaya hazırdır.

Hangi durumlarda koruma kapsamında değilim?

On iki milyon dışına yönlendirilerek gerçekleştirilen satışların tamamı kullanım koşullarımızda belirtildiği üzere yasak olup bu şekilde gerçekleşen satışlarda musimod koruması kapsamında olmayacaksınız. Bu şekilde satış yapmaya çalışan veya satılan ürünü bu şekilde almayı teklif eden kullanıcıların üyelikleri uyarı verilmeksizin sonlandırılmaktadır.